Oszczędzaj do 80% opłat za prąd!
LED działa 30 razy dłużej niż tradycyjna żarówka, 15 razy dłużej niż halogen i 4 razy dłużej niż świetlówka

Twój koszyk jest pusty!

Żarówki LED, świetlówki

Żarówki LED Świetlówki

Taśmy LED SMD i RGB

Taśmy LED

Lampy i oprawy domowe

Lampy Domowe

Lampy ogrodowe, zewnętrzne

Lampy ogrodowe zewnętrzne

Piloty LED, ściemniacze, sterowniki, wzmacniacze

Akcesoria LED

Transformatory i zasilacze

Transformatory i zasilacze

Czujniki, dzwonki, automatyka

Automatyka domowa

Wszystkie towary w naszym sklepie są nowe i objęte gwarancją producenta nawet do 3 lat!
Czego szukasz?
Dostawa, płatności, zwroty

100% satyfakcjiWychodząc naprzeciw naszym miłym klientom oferujemy niedrogie formy dostawy zamówionych towarów oraz wygodne sposoby płatności, włączając w to przesyłki kurierskie i pocztowe oraz płatności za pobraniem, przelewem, kartą kredytową lub PayPal. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami:

  1. Dostawa towarów i bezpłatna wysyłka
  2. Reklamacje dostaw
  3. Wygodne formy płatności
  4. Zwroty towarów
  5. Gwarancja i reklamacje
  6. Recykling

Dostawa towarów

Zamówienia na towary dostępne w magazynie realizowane są do 48 godzin, a najczęściej w tym samym dniu. Możliwe jest składanie zamówień na towary niedostępne na magazynie. W przypadku niedostępności towaru na magazynie czas realizacji zamówienia może się wydłużyć o czas dostarczenia towaru na magazyn. Zazwyczaj od 24 godzin do 72 godzin. Na wszystkie zamówione towary wystawiamy faktury VAT. Wszystkie produkty są nowe i objęte gwarancją producenta. Towary zamówione w elektrykon.pl wysyłamy za pośrednictwem dwóch przewoźników:

Dostawa Pocztą PolskąDostawa kurierem DPD

Koszty dostawy zależą od wagi przesyłki i pokrywane są przez zamawiającego. Dla każdego zamówienia są one wyliczanie na etapie składania zamówienia i można je tam zweryfikować przed ostatecznym zaakceptowaniem. Koszty kształtują się następująco:

Bezpłatna dostawa na koszt sklepu

Dla klientów, którzy zdecydują się założyć konto przy składaniu zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł brutto oraz wadze niższej niż 30 kg, oferujemy bezpłatną przesyłkę na nasz koszt! Oferta bezpłatnej dostawy dotyczy wyłącznie dostawy na terenie Polski i nie dotyczy zamówień z płatnością za pobraniem (przy odbiorze). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Przecież rozsądniej jest za koszt przesyłki otrzymać więcej towarów :-)

Kurier DPD - płatność z góry

Waga Cena brutto Cena netto
0-30 kg 17,90 zł 14,55 zł
31-50 kg 74,00 zł 60,16 zł
50-100 kg 123,00 zł 100,00 zł
100-200 kg 185,00 zł 150,41 zł
200-300 kg 185,00 zł 150,41 zł
300-500 kg 246,00 zł 200,00 zł

Kurier DPD - płatność za pobraniem

Waga Cena brutto Cena netto
0-30 kg 22,90 zł 18,62 zł
31-50 kg 78,00 zł 63,41 zł
50-100 kg 127,00 zł 103,25 zł
100-200 kg 189,00 zł 153,66 zł
200-300 kg 189,00 zł 153,66 zł
300-500 kg 250,00 zł 203,25 zł

Poczta Polska - płatność z góry

Waga Cena brutto Cena netto
0-1 kg 16,90 zł 13,74 zł
1-5 kg 22,90 zł 18,62 zł
5-10 kg 32,00 zł 26,02 zł

Poczta Polska - płatność za pobraniem

Waga Cena brutto Cena netto
0-1 kg 21,90 zł 17,80 zł
1-5 kg 28,00 zł 22,76 zł
5-10 kg 41,00 zł 33,33 zł

Wygodne formy płatności

100% bezpieczeństwa SSL certyfikatDla bezpieczeństwa i wygody naszych klientów, czyli właśnie Państwa, proces składania zamówienia chroniony jest 256 bitowym certyfikatem SSL, szyfrującym dane przesyłane do naszych serwerów. Dodatkowo oferujemy bezpieczne i wygodne sposoby płatności włączając w to przesyłki kurierskie i pocztowe oraz płatności za pobraniem, przelewem, kartą kredytową lub PayPal.

Przedpłata przelewem na nasze konto bankowe

W tym wypadku należy przelać wyliczoną w potwierdzeniu zamówienia opłatę na wskazane konto bankowe naszej firmy. Dane konta oraz faktura proforma są przesyłane na adres email po potwierdzeniu zamówienia. Po otrzymaniu wpłaty przystępujemy do realizacji. W przypadku płatności przelewem nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Płatność za pobraniem pocztowym

Płatność za zamówienie odbywa się przy odbiorze przesyłki (na poczcie lub u kuriera). Przesyłki pobraniowe są nieznacznie droższe od przesyłek da zamówień już opłaconych i wymagają opłacenia gotówką, natomiast są czasami preferowane przez klientów.


Zwroty towarów

14 dni na zwrot towaruW elektrykon.pl możesz kupować bez obaw. Gwarantujemy możliwość rezygnacji z zakupu wysyłkowego i zwrotu towaru bez podawania przyczyny po wcześniejszym zawiadomieniu nas o planowanym zwrocie w terminie do 14 dni od daty otrzymania towaru, a następnie niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni, odesłaniu towaru do naszej firmy.

Oczywiście zastosowanie tutaj mają zasady, które chronią również nasze interesy. Prosimy aby zwracany towar był nie uszkodzony i kompletny. Prosimy o umożliwienie nam ponownej sprzedaży zwracanego towaru jako pełnowartościowego.

Aby dokonać zwrotu towaru należy go starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Następnie należy odesłać zwracany towar na swój koszt przesyłką rejestrowaną (paczka pocztowa, list polecony, kurier) zachowując dowód nadania przesyłki na nasz adres:

elektrykon.pl
ul. Dąbrowskiego 14
32-400 Myślenice

Prosimy o dołączenie formularza zwrotu, który można pobrać tutaj:

Równowartość ceny zwracanego towaru zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu towaru.


Reklamacje dostaw

Jeśli przesyłka kurierska zostanie uszkodzona podczas transportu, zalecamy sporządzić protokół reklamacyjny, w miejscu zdarzenia, w obecności kuriera, na oryginalnym druku firmy kurierskiej. Jeśli kurier nie może zapewnić druku reklamacyjnego, można go wydrukować z naszej strony. Dzięki temu reklamacja będzie mogła zostać rozpatrzona przez sklep znacznie szybciej, niż w razie potrzeby ustalenia stanu faktycznego bez protokołu.

 


Gwarancja i reklamacje

Gwarancja 12 miesięcyGwarancja 24 miesięcyGwarancja 36 miesięcyGwarancja 48 miesięcyGwarancja 60 miesięcy

Zdajemy sobie sprawę, że konieczność oddania uszkodzonego sprzętu do naprawy nie jest niczym miłym, dlatego staramy się w tym pomagać w miarę naszych możliwości.

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie zostały legalnie wprowadzone na rynek polski, są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych.

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta lub importera. W przypadku kiedy z towarem dostarczona jest oryginalna karta gwarancyjna producenta, napraw gwarancyjnych dokonują autoryzowane punkty serwisowe. W pozostałych przypadkach wszelkie usterki należy zgłaszać do naszej firmy jako sprzedawcy towaru.

Okres gwarancji zazwyczaj wynosi co najmniej 24 miesiące od daty zakupu a wszelkie ewentualne zmiany tego okresu są wyraźnie zaznaczone przy opisie danego produktu.

Jeśli zakupiony u nas towar ulegnie samoistnie uszkodzeniu lub Państwa zdaniem funkcjonuje nieprawidłowo możecie go Państwo dostarczyć do nas, a my będziemy pośredniczyć w zgłoszeniu reklamacji w odpowiednim serwisie producenta.

W celu skrócenia procedury reklamacji gwarancyjnej zachęcamy Państwa do kontaktowania się bezpośrednio z odpowiednim serwisem producenta. W ten sposób zaoszczędzicie Państwo czas jaki potrzebny byłby na odesłanie towaru do nas a następnie od nas do serwisu producenta.

Aby rozpocząć procedurę reklamacyjną, prosimy o zgłoszenie reklamacji poprzez formularz reklamacyjny. Reklamacje są przyjmowane poprzez ten formularz drogą mailową oraz telefonicznie. Do zgłoszenia reklamacji przez formularz zgłoszenia reklamacji konieczne jest utworzenie konta w naszym sklepie online.

Reklamowany towar powinien być dostarczony do naszej firmy po starannym zapakowaniu, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Prosimy załączyć kartę gwarancyjną (jeśli była dostarczona). Zalecamy również dołączenie do przesyłanego towaru kopii dokumentu zakupu, co może skrócić czas potrzebny na rozpatrzenie reklamacji.

Naprawione lub wymienione na wolne od wad towary odsyłamy do klienta na nasz koszt. W przypadku nie stwierdzenia wady podlegającej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy klienta, towar zostanie odesłany na koszt klienta.

Prosimy mieć na uwadze, że:

  • Nie jesteśmy serwisem sprzętu elektronicznego
  • Nie naprawiamy urządzeń elektronicznych
  • Nie sprzedajemy części zamiennych
  • Nie wyceniamy kosztów naprawy

Recykling odpadów

Działając zgodnie z Ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, sklep elektrykon.pl umożliwia swoim klientom oddanie zużytego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych. Każdy klient zakupując u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny ma możliwość nieodpłatnego pozostawienia zużytego sprzętu w ilości nie większej niż sprzedawany nowy sprzęt. Czyli kupując np. transformator elektroniczny przyjmiemy stary egzemplarz, który zwrócimy do dystrybutora lub przekażemy do zakładu przetwarzania odpadów.


Powrót

Moja historia

Pan Andrzej Kalinowski

Do niedawna w podbitce mojego domu zamontowane miałem zwykłe żarówki. Niestety przy takim rozwiązaniu nie wchodziło w grę oświetlenie domu przez całą noc. Wymieniłem je na żarówki LEDowe na gwincie Gu10 i teraz 10 żarówek na podbitce pobiera tylko 25 W zamiast 250W! Oszczędność jest niesamowita, a domek pięknie oświetlony przez całą noc.

Zobacz inne historie...